Pasirinkite savo kalbą

Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas, Lietuva

Jeigu Jūsų netenkina Jūsų automobilio, įrengimo guminių detalių tarnavimo laikas, tuomet kreipkites į mus ir mes pagaminsime tokias pačias iš poliuretano. Galime pagaminti ilgaamžes membranas presams, siurbliams iš poliuretano bei įvairių chemiškai atsparių medžiagų.

Mūsų poliuretaninės detalės lyginant su detalėms iš įprastinės gumos, tarnauja 2 - 5 ir daugiau kartų ilgiau. Tinkamas paviršiaus paruošimas ir specialios gruntų-klijų kompozicijos užtikrina poliuretano sukibimą su metaliniu pagrindu.

Priimame smulkių ir stambių serijų užsakymus.

 

Restauruoti ratukai ir nauji ratai padengti poliuretanu. Panaudotas ypač atsparus trinčiai poliuretanas.

Toks dengimo metodas užtikrina ir siaurų ratų bei frikcinių diskų ilgaamžiškumą (pvz. „benzagės“ pjūklo ratai ~800mm diametro). Esant poreikiui galime panaudoti medžiagas, turinčias ypatingai didelę frikciją (sukibimą) su kontaktuojamomis medžiagomis.

 

Pagamintos naujos jėgos perdavimo movos iš poliuretano (baltos) pakeis susidėvėjusias gumines (juoda). Parinktas minkštesnis už kietą originalią gumą poliuretanas - sumažės vibracijos, pailgės kitų įrengimo mazgų tarnavimo laikas.

 

 

 

Gaminame bei restauruojame metalo-poliuretano detales traktoriams, kombainams: Grimme, Claas, Lemken, Fendt ir kt.

Vikšrų poliuretaninius padus asfalto klojimo mašinoms: Bitelli ir kt.

Jėgos perdavimo movas, ratus traktoriams Challenger.

Restauruojame, gaminame vibroplokščių guminius amortizatorius.

Pagaminsime pageidaujamo kietumo, diametro ir ilgio poliuretaninius strypus. Kietesnio poliuretano strypus, esant poreikiui, galite apsitekinti savarankiškai.

 

Įvairios poliuretaninės detalės:

Smulkios poliuretaninės detalės Nauji, įvairaus kietumo poliuretaniniai amortizatoriai. Tinka vibroblokštėms ir kitai įrangai. Nauji ratukai deimantiniam trosui sukti (akmens pjovimo įrangai) Senas ir nauji poliuretaniniai ratukai akmens pjovimui - traukia deimantinį trosą.

Vibracinės dažų maišyklės padas padengtas vidutinio minkštumo poliuretanu. Nauji poliuretaniniai šeivų atmušėjai (гонки) rusiškoms audimo staklėms.

 

Pagal užsakymą pagamintos 4 vnt. naujų pagalvių vibruojančiam įrengimui. Dėl konsolinio tvirtinimo ir pakelto įrengimo, kaip ir originale, panaudota 10mm storio apatinė plokštė ir 16mm ilgasriegis.

Vibruojantis įrengimas, sena guminė plyštanti pagalvė. Pagal užsakymą pagamintos 4 vnt. naujų pagalvių vibruojančiam įrengimui. Dėl konsolinio tvirtinimo ir pakelto įrengimo, kaip ir originale, panaudota 10mm storio apatinė plokštė ir 16mm ilgasriegis.

 

 

Vibracijas gesinančios pagalvės

Gaminame naujas vibracijas gesinančias poliuretanines pagalves. Operatyviai (per savaitę) galime pateikti nedidelius kiekius iki 10 vnt.. Per mėnesį galime pagaminti bet kokį pageidaujamą kiekį.

Vibracijas gesinančios pagalvės, bendras aukštis 40mm, poliuretano diametras 60mm.

Turime platų asortimentą: Visų pagalvių bendras aukštis be apkrovos - 40mm. Poliuretano cilindro galimi diametrai: 40, 60, 80, 100, 150, 200mm. Galimos maksimalios apkrovos vienai pagalvei nuo 4kg iki 1,4 tonos. Parenkame reikalingą pagalvės kietumą.

Visas šias pagalves galime pagaminti ir iš nerūdijančio plieno detalių, tinkamų maisto pramonei.

 

Platus panaudojimas.

Šias pagalves tinka naudoti gesinant vibracijas įvairiems įrengimams: Elektrinės spintos, transformatoriai; Elevatoriai/liftai; Oro kondicionieriai, ventiliatoriai; Kompresoriai; Skysčių siurblių sistemos; Kontrolės ir matavimo prietaisai; Laboratorinė įranga; Plaukiojančios grindys; Malūnai, smulkinimo įranga; Bunkeriai...

 

Kreipkitės su jūsų problema ir mes operatyviai pateiksime pasiūlymą kaip sumažinti vibracijas tiek jūsų patalpose, tiek ir lauko sąlygomis. Pateiksime geriausias kainas rinkoje.

© UAB Elastomer.EU - detalių gamyba iš elastomerų: poliuretano, gumos, silikono. Metalų padengimas teflonu.