Pasirinkite savo kalbą

Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas, Lietuva

PAVIRŠIŲ PADENGIMAS NELIPNIOMIS (ANTIADHEZINĖMIS) DANGOMIS.

 

Padengiame aliuminį, nerūdijantį plieną ir kitus metalus, o taip pat ir keramiką ilgaamže dvisluoksne maistine fluoroplasto danga. Nelipnios dangos ilgalaikė maksimali darbinė temperatūra 260°C. Dvisluoksnės dangos storis 40-70 mikronų. Danga tinka kepyklų įrangai, tešlos kočiojimo velenams, keptuvėms - galėsite sumažinti aliejaus ar miltų (pabarstų) panaudojimą keptuvėse. Kepimo formos padengtos nelipnia, nepridegančia danga leidžia naudoti didesnio cukringumo tešlą. Iškepsite saldesnius pyragus, vaflius ir jie nepridegs.

 

Užsakydami pas mus detales senos dangos restauravimui - turėtumėte maksimaliai išardyti įrangą, atjungti rankenas, tenus ir pateikti tik pačią detalę.

 

Mūsų galimybės:

Vaflinių ilgaamžiškumas priklauso nuo gamintojo, naudojimo intensyvumo ir pasirinktų tešlos receptų. Restauruojame visas, nepriklausomai nuo gamintojo. Padengus pas mus vaflines nauja antiadhezine danga - klientai išsprendžia prilipimo, keptuvių valymo, našumo problemas bei nebėra poreikio įsigyti naują brangią įrangą.

Kairėje nuotraukoje matome apynauję vaflinę, kurios danga dar nenusitrynusi, bet šiek tiek parudavusi ir jau limpanti - nebetinkama darbui. Dešinėje ta pati vaflinė restauruota mūsų įmonėje - užtikrins našų ir higienišką darbą ilgam laikui:

Egg Waffle vaflinė restauruota nauja teflonine danga.

 

Nauja aliuminio detalė tešlos padavimui iš vidaus padengta fluoroplastu. Teflonu restauruota keptuvė. Maistiniu fluoroplastu iš naujo padengtas duonos pjovimo peilis.

Aliumininis vamzdis iš vidaus padengtas fluoroplastu, skirtas skystos masės padavimui maisto pramonei. Fluoroplastu restauruota keptuve Duonos pjovimo peilis.

 

Šnekai padengti antiadhezine danga, naudojami maisto pramonėje.

Šnekai padengti maistiniu teflonu.

 

Klijų lydymo, tepimo įrangos detalės (grotos, piltuvas, ratukai) padengti teflonu:

Klijų granulių lydymo grotos padengtos teflonu. Klijų lydymo piltuvo vidus ir išorė padengta teflonu. Klijų prispaudimo ratukai padengti PTFE.

 

 

Plokštės naudojamos pakavimo pramonėje užlydo maišelių ar indelių plėvelę, dengtos fluoroplastu:

Smulkių detalių pakavimo - užlydymo plokštė. Puansonas pakavimui - užlydymui dengtas teflonu.

 

Maisto pakavimo - indelių užlydymo plokštė restauruota nauja teflonine danga:

Vakuuminio maisto pakavimo įrengimo detalė padengta teflonu.

 

Bronziniai plastikinių kranelių prie maišelių prilydymo puansonai padengti fluoroplastu:

Bronziniai plastikinių kranelių prilydymo puansonai padengti fluoroplastu.

 

Laivo virtuvės keptuvė restauruota maistiniu fluoroplastu. Keptuvė turi ypač aukštus bortus, kad neišbėgtu turinys banguojant:

 Keptuvė laivo virtuvei padengta teflonu. Keptuvė turi ypač aukštus bortus, kad banguojant neišbėgtų aliejus.

Plastmasinių vamzdžių galų lydimo keptuvė (kaitinimo plokštė) prieš ir po restauracijos fluoroplastu:

Plastiko lydimo keptuvė su nusitrynusia teflono danga. Keptuvė po restauracijos fluoroplastu.

 

O taip pat įvairios kitos pramoninės detalės dengtos antiadhezine danga:

Tešlos kočiojimo - dalijimo velenai padengti maistiniu fluoroplastu. 

Nauji duonos pjovimo pjūklai padengti teflonu. Fluoroplasto danga neleidžia duonai prilipti prie pjūklo bei neperneša ant sukimo/įtempimo ritinėlių. Dėl ko išlaiko vienodą pjūklo įtempimą ir taip prailgina pjūklo tarnavimo laiką bei palaiko higieniškesnę įrangą. Teflonuoti pjūklai duonai iš arti. Peiliai tešlai pjauti (dalinti). Teflonuoti peiliai neleidžia prilipti tešlai, užtikrina gamybinės linijos stabilų veikimą, neužlaiko tešlos likučių, pagerina higieną. Konstrukcinės smulkios detalės padengtos teflonu.

 

 

Fluoroplastas yra taip pat žinomas kaip teflonas, politetrafluoretilenas, politetrafluoroetenas, fluoropolimeras, polifluorvinilinis plastikas, PTFE, FPA, FEP pavadinimais. Daugiau paskaityti galite Wikipedijoje.

© UAB Elastomer.EU - detalių gamyba iš elastomerų: poliuretano, gumos, silikono. Metalų padengimas teflonu.