POLIURETANINIŲ AUTODETALIŲ UŽSAKYMŲ SĄLYGOS:

(užsakymų sąlygos ateityje gali keistis)

Standartinis užsakymo įvykdymo terminas 1 savaitė.

Užklausimus galite siųsti elektroniniu paštu. Siųsdami užklausimą jei galite pridėkite reikalingų restauruoti gaminių nuotraukas, su šalia pridėta liniuote.

Mūsų įmonė neatlieka automobilių išardymo ir surinkimo paslaugų. Šakes ar pagalves turite nusiimti patys arba savo ar mūsų kaimyniniuose autoservisuose.

Prieš pristatydami šakes ar variklio pagalves mums, patikrinkite ar komplekte yra visos senos sailentblokų ir pagalvių metalinės dalys - ašys (vamzdeliai) varžtams, išorinės gilzės (jei šakės nėra lietos). Ašys neturi būti su užrūdijusiais varžtais viduje ar nupjautos ir sutrumpintos ardant pakabą.

Darbams suteikiame 1 metų garantiją.

Norėdami užsakyti poliuretanines stabilizatoriaus įvores, pageidautina kad pateiktumėte nenaudotą guminę įvorę. Įvores galime pagaminti su Jūsų pageidaujamu vidinės skylės diametru (įveržimu). Stabilizatoriaus įvorėms suteikiame 2 metų garantiją.

Užsakydami įdėklus variklio pagalvėms ar sailentblokams, turite atsiųsti atitinkamas pagalves ar sailentblokus, kurių ertmes reikia užpildyti. Detalės gali būti ir įpresuotos šakėse, tiek ir pateiktos atskirai be šakių. Pageidautina, kad su įdėklais kietinamos detalės būtų naujos, kitu atveju galbūt verta apsvarstyti pilną gumos pakeitimą poliuretanu (liejant į šakes). Įdėklus pagaminsime per 1 - 2 darbo dienas. Įdėklams suteikiame 2 metų garantiją.

 

ORIENTACINIS DARBŲ KAINYNAS

Variklio ir greičių dėžės pagalvių remontas ir kietinimas:

Minimali užsakymo suma - 50€ + PVM.

 

Įliejami į šakes bei įpresuojami sailentblokai:

Sailentblokų kainos daugiausia priklauso nuo užsakomų vienetų skaičiaus. Sailentblokų, kurių dar nėra mūsų kataloge, minimalus vienos pozicijos (vienodos detalės) užsakomas kiekis - 4 vnt. Minimali užsakymo suma - 120€ + PVM.

 

Stabilizatoriaus įvorės:

Stabilizatoriaus įvorių minimalus vienos pozicijos (vienodos detalės) užsakomas kiekis - 10 vnt.

© UAB Elastomer.EU - detalių gamyba iš elastomerų: poliuretano, gumos, silikono.

facebook_page_plugin