Įpresuojami poliuretaniniai sailentblokai

Guminių sailentblokų perdarymas į poliuretaninius

(sailentblokai su išorine metaline gilze)

Perdarome Jūsų senus guminius sailentblokus į poliuretaninius. Pašaliname visą seną gumą, bet panaudojame senų sailentblokų išorines gilzes ir vidines ašis. Tam, kad būtų įmanoma perdaryti guminius sailentblokus į poliuretaninius, sailentblokų išorinės gilzės turi būti pakankamai geros būklės (nesurūdijusios, nesulankstytos). Taip pat galite pateikti mums naujus ar nenaudotus guminius sailentblokus, kurių tarnavimo laikas Jūsų netenkina ir mes juos perdarysime į poliuretaninius.

Jei užsakote sailentblokų perdarymą, tuomet Jums nebereikia išmontuoti šakių iš automobilio ir siųsti jas mums. Užtenka atsiųsti senus išmontuotus sailentblokus, o mes Jums atgal išsiųsime tuos pačius, tik jau poliuretaninius.

Paprastai mes išlaikome originalią sailentblokų formą, ertmes ir kietumą. Siekiame gaminti ne tik ilgaamžius, bet ir užtikrinančius komfortišką važiavimą sailentblokus. Todėl mūsų gamybos poliuretaniniai sailentblokai paprastai būna minkštesni nei panašūs kitų gamintojų poliuretaniniai sailentblokai. Tačiau, kliento pageidavimu, galime padaryti tiek ir kietesnius, tiek ir minkštesnius nei originalai sailentblokus.

Sailentblokų perdarymo kainos tokios pačios kaip ir įliejamų į šakes. Įpresuojamiems sailentblokams suteikiame 1 metų garantiją.

Įpresuojami poliuretaniniai sailentblokai

(sailentblokai be išorinės gilzės)

Galite užsakyti pageidaujamų matmenų ir kietumų įpresuojamus poliuretaninius sailentblokus be išorinės gilzės su skyle centre. Įpresuojamo sailentbloko forma paprasta: poliuretaninis cilindras, gali būti su plokščia „grybo galva“ vienoje pusėje. Sailentblokų matmenis, įvertinę presavimo įveržimus, turite nustatyti savarankiškai. Jei abejojate, kad galite tiksliai nustatyti reikalingus matmenis, tuomet galite užsakyti pas mus įliejamus į šakes sailentblokus.

Įpresuojamiems sailentblokams galime įlieti tarpinę gilzę (išorėje poliuretanas - gilzė - viduje poliuretanas - skylė). Sailentblokas su tarpine gilze leidžia standžiai užpresuoti ant centrinės šakės ašies, tuo pačiu metu išorinis poliuretanas gali būti pakankamai minkštas ir išlaikyti komfortą.

Įpresuojamiems sailentblokams suteikiame 1 metų garantiją.

Įpresuojamus poliuretaninius sailentblokus galite įpresuoti į šakes savarankiškai, dažniausiai galite apsieiti be sudėtingos įpresavimo įrangos.

© UAB Elastomer.EU - detalių gamyba iš elastomerų: poliuretano, gumos, silikono.

facebook_page_plugin