Apie mūsų įmonę

 

UAB Elastomer.EU veikla susijusi su elastomerais - elastingais, lanksčiais polimerais. Elastomerams priskiriami poliuretanas, guma ir silikonas. 

 

Įmonė turi didelę patirtį velenų, ratų padengime poliuretanu bei įvairių metalo-poliuretano detalių gamyboje. Mūsų naudojamas poliuretanas, lyginant su kitais elastomerais, pasižymi didžiausiu atsparumu trinčiai, plyšimui ir dinaminėms apkrovoms. Kur įmanoma, papildomai naudojame vielos arba aramido (kevlaro) kordą.

Jei Jūsų įrangoje iki šiol buvo naudojamos guminės detalės, dažniausiai siūlome jas pakeisti į poliuretanines. Taip prailginsite detalių tarnavimo laiką, sumažės įrangos priežiūros poreikis.

 

Mūsų produkcijos ilgaamžiškumu jau įsitikino klientai ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30-yje pasaulio šalių.

 

Taip pat maistiniu fluoroplastu (teflonu) dengiame įvairias pramonines keptuves, pakavimo bei kitą įrangą.

 

Mūsų misija - patikimų detalių gamyba naudojant inovatyvias medžiagas ir technologijas šiandien. Pateikite mums savo problemą - ir mes greičiausiai rasime Jums tinkamą sprendimą!

 

UAB Elastomer.EU ir įmonės direktorius Irmantas Galinis, kreditų biuro Creditinfo įvertinti "Stipriausi Lietuvoje" sertifikatais keturis metus iš eilės (2014 - 2017):

Sertifikatas stipriausi Lietuvoje 2014 - 2017   Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2014 sertifikatas   Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2014 - 2017

„Stipriausi Lietuvoje 2014“ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2014“ – tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

© UAB Elastomer.EU - detalių gamyba iš elastomerų: poliuretano, gumos, silikono.

facebook_page_plugin